Treść główna

Miedzianka. Przewodnik emocjonalny – spotkanie w Miedziance!!!

Miedzianka to takie miejsce, gdzie… czas płynie w drugą stronę. Od tego, co jest, do tego, co było, przez co jej dziejowy koniec okazuje się… jej początkiem. Tutejsza czasoprzestrzeń zakrzywia się, wywołując przejmujący dreszcz, który im dłużej tutaj jesteśmy, tym bardziej czegoś się od nad domaga. Ale czego? Spośród resztek murów słyszymy cichutkie: – Memento…

Taka właśnie jest emocjonalna opowieść o Miedziance, oddająca osobistą historię doświadczania tego miejsca, odkrywania jego genius loci. Opowieść nietuzinkowa, intrygująca, inna. Dokładnie taka, by stać się przewodnikiem emocjonalnym, z których pierwszy oddajemy właśnie Czytelnikowi do rąk.

Już w najbliższą sobotę (26 sierpnia 2017) o godz. 20.00, podczas święta reportażu Miedzianka Fest w Browarze Miedzianka odbędzie się krótkie spotkanie z Jarosławem Szczyżowskim, autorem naszego pierwszego przewodnika emocjonalnego – Miedzianka. Przewodnik po mieście, którego nie ma, a także reżyserem spektaklu Miedzianka – Przestrzeń czasu.

Przewodnik będzie dostępny w Browarze Miedzianka od soboty (26 sierpnia 2017) od godziny 12.00. W celu uzyskania autografu autora, zachęcamy do kupna publikacji jeszcze przed spotkaniem, gdyż autor tuż po rozmowie pędzi na spektakl we własnej reżyserii:)