Bajkowy przewodnik dla dzieci – Bukowiec w Dolinie Pałaców i Ogrodów

20,00 

Przewodnik opowieściami o przygodach karkonoskich skrzatów prowadzi po najciekawszych miejscach Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Bukowca. Dla dzieci książeczka stanowi nie tylko porcję bajkowej lektury, ale zawiera też opisy ciekawostek, zadania do wykonania, kolorowanki. Rodzicom i opiekunom służy zaś jako doskonała pomoc w organizacji wycieczek.

W zestawie: notes, kredki, linijka, plan założenia parkowego w Bukowcu, pocztówki.

Zwiedzanie Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej z naszym przewodnikiem umożliwia udział w ciekawej zabawie – Zdjęcie ze skrzatem. Kup przewodnik. Dowiesz się więcej 🙂

Przewodnik opowieściami o przygodach karkonoskich skrzatów prowadzi po najciekawszych miejscach Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Bukowca. Dla dzieci książeczka stanowi nie tylko porcję przyjemnej, bajkowej lektury, ale zawiera też opisy ciekawostek, zadania do wykonania, kolorowanki. Rodzicom i opiekunom służy zaś jako doskonała pomoc w organizacji wycieczek.

W zestawie: notes, kredki, linijka, plan założenia parkowego w Bukowcu, pocztówki.

Zwiedzanie Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej z naszym przewodnikiem umożliwia udział w ciekawej zabawie z nagrodami – Zdjęcie ze skrzatem. Kup przewodnik. Dowiesz się więcej:)

Autorką bajek jest Maria Nienartowicz. Autorką części merytorycznej Sandra Nejranowska (przewodnik sudecki).

Waga 0,280 kg
Wymiary 12 × 2 × 22 cm
Oprawa

miękka, zszywana

Ilość stron

72

Wydawca

Wydawnictwo Poligrafia AD REM

Rok wydania

2017

ISBN

978-83-65295-97-2

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bajkowy przewodnik dla dzieci – Bukowiec w Dolinie Pałaców i Ogrodów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *