Charon

20,00 

1 w magazynie

Charon jest powieścią, w której połączyły się dwa światy – współczesny i mitologiczny. Przeplatają się ze sobą, współistnieją  i wzajemnie dopełniają. Ludzkie uczucia i emocje nie zmieniają się wraz ze zmianami cywilizacyjnymi. Radość wciąż sprawia przyjemność, a ból – boli.
Charon jest także trzecią częścią emocjonalnego tryptyku „Giełda staroci”.
Informujemy, że istnieje możliwość dodania dedykacji, bądź autografu od autora – niech książka stanie się dzięki temu wyjątkowa.

Zastanawiali się Państwo kiedyś, co mógł czuć przewoźnik dusz na Styksie czy Acheronie…? Charon to ten, który odprowadza, przeprowadza, ale sam nie przenosi się w inny wymiar. Kursując od brzegu żywych do brzegu umarłych, żyje niejako w zawieszeniu pomiędzy dwoma światami. Jak do tego doszło, że został przewoźnikiem? Co czuł, gdy odprowadzał najbliższych? Czy właśnie ze względu na nich podjął się tego zadania? Czy też wybrał taką pracę, żeby oswoić paniczny strach przed śmiercią? A może chciał tym coś odpokutować? Czy wreszcie faktycznie przez swój fach, stał się najpodlejszym z podłych niewolników, czy też wybrańcem, strażnikiem świętego pomostu między życiem a śmiercią…?

Szmigrodzka Agata

 

 

Waga 0,31 kg
Wymiary 21 × 14,5 × 1,5 cm
Oprawa

miękka

Rok wydania

2020

ISBN

978-83-66458-43-7

Wydawca

Wydawnictwo AD REM

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Charon”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *