Dopóki w Tobie jestem

30,00 

 1. Każdy ma swoją aleję / Aleja Temat 1
 2. Kochać co by nie było
 3. Pod parasolem
 4. Dopóki w Tobie jestem
 5. W krysztale Twego czasu
 6. Sonata księżycowa
 7. Gdzie ja i Ty
 8. Było jak było
 9. Psychotropy
 10. Gra bandoneon
 11. Jaki ja będę
 12. Muzyka gór górzystych / Temat 3

Autorska płyta Kazimierza Pichlaka (teksty) i Jacka Szreniawy (muzyka).

Czy słowa potrafią dotrzeć do najdalszych zaułków kosmosu i najbliższych zakątków serca? Oczywiście, o ile niesione są na orbitach lub krwiobiegiem nut Jacka Szreniawy. Obcując z tą płytą doświadczą Państwo wszechmocy muzyki. Miłego słuchania – tymi słowami Kazimierz Pichlak zachęca do zasłuchania się w zawartości krążka „Dopóki w Tobie jestem”.

Utwory zawarte na nim powstały z inspiracji poetyckimi tekstami Kazia i jego zdjęciami z podróży. W piosenkach najważniejsze są słowa. Ideą Jacka było, by dźwięki, muzyka oddały w jak największym stopniu istotę treści bardzo osobistej, czasem intymnej poezji. Dlatego też nie ma na tej płycie błyskotliwych partii solowych czy improwizacji. Utwory instrumentalne, rozpoczynający i kończący płytę, stanowią swego rodzaju klamrę, początek i koniec podróży, w której przewodnikiem jest Kazik, jego myśli, refleksje.

Wspólnie z Kazimierzem Pichlakiem (głos Poezji) i Jackiem Szreniawą (głos Muzyki, gitary, fortepian, pozostałe instrumenty) utwory wykonują znakomici muzycy: Anna Piwowarczyk (altówka), Marta Czekańska (skrzypce), oraz dobrze naszym Widzom znani Jakub Olejnik (kontrabas, gitara basowa), Mateusz Maniak (perkusja) i Wiesław Prządka (bandoneon).

Waga 0,48 kg
Wymiary 12,5 × 12,5 × 0,5 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dopóki w Tobie jestem”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *