Droga do Domu. O prawdziwym skarbie Karkonoszy i Gór Izerskich. Księga III

29,00 

Czego tak naprawdę poszukują zbrojni złoczyńcy pustoszący chaty walonów? Jaką tajemnicę ze swojej przeszłości skrywa dzielny żołnierz? Kim jest tajemnicza postać kryjąca się pod czarnym kapturem? Tego dowiesz się z ostatniej księgi trylogii, zamykającej dzieje postaci występujących w poprzednich częściach i już wcześniej borykających się z nie mniej interesującymi przeciwnościami losu.

Sięgając po tę książkę stajesz u progu bram magicznego świata Gór Olbrzymich (Karkonosze i Góry Izerskie) gdzie wiara i duch z serca płynący, znaczą więcej niż siła mięśni czy zimny oręż. Tam, pośród malowniczego ogrodu lasów łąk i pachnących czystością potoków, napotkasz ówczesnych walonów, kopaczy cennych minerałów, dbających o przetrwanie tego cudownego świata pełnego skarbów oraz marzeń o spokoju, pielęgnowanych pod skrzydłami Matki Natury i Ducha Gór.

Księga III, to wiele wątków, zagadek i zwrotów akcji, a całość w umiejętnie wykreowanej atmosferze Gór Olbrzymich XVII wieku. To prawdziwy tygiel emocji podgrzewany niepewnością oraz nieugiętością wobec zła, tygiel, którego wrzenie potrafi zarówno rozgrzać chłód codzienności, jak i nasycić Czytelnika smaczną strawą duchowych przeżyć.

Waga 0,360 kg
Wymiary 13 × 20,5 × 2,5 cm
Oprawa

miekka, klejona

Ilość stron

320

Wydawca

Wydawnictwo Poligrafia AD REM

Rok wydania

2019

ISBN

978-83-66458-14-7

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Droga do Domu. O prawdziwym skarbie Karkonoszy i Gór Izerskich. Księga III”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *