Giełda staroci

20,00 

Brak w magazynie

Kryminalny romans czy romantyczny kryminał? Dziwna to powieść o pasji w… kochaniu, autorstwa Agaty Szmigrodzkiej, ilustrowane przez Jakuba Nowaka – artystę plastyka, grafika i poety.
Giełda staroci jest pierwszą częścią emocjonalnego tryptyku, w którym próbuję nakreślić warstwę uczuciową trzech filarów naszego życia.
Pierwszym filarem są relacje partnerskie, drugim – kariera zawodowa i realizacja pasji, trzecim – żegnanie najbliższych i przygotowanie do własnego odejścia.

Informujemy, że istnieje możliwość dodania dedykacji, bądź autografu od autora – niech książka stanie się dzięki temu wyjątkowa.

 

Ludzie z zaburzeniami psychiki czują się potwornie osamotnieni. Świado­mość, że jest ktoś, kto czuje i myśli tak jak oni, daje im ogromną pociechę i siłę; motywację do dalszego wysiłku by żyć w normalnym świecie. Nie tera­peuta, który udaje, że ich rozumie; nie rodzina, która próbuje zaakceptować ich zaburzenie, ale ktoś, kto nareszcie czuje i myśli podobnie. To właśnie jest siłą tej książki i jedną, choć nie jedyną, z jej ról.

Agata Szmigrodzka

 

Waga 0,25 kg
Wymiary 21 × 14,5 × 0,7 cm
Oprawa

miękka

Wydawca

Wydawnictwo AD REM

Rok wydania

2019

ISBN

978-83-66458-13-0

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Giełda staroci”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *