Tel.: 75 75 222 15
  Fax: 75 75 262 10
Kom.: 602 18 06 43
adrem@adrem.jgora.pl

20,00 zł

Bajkowy przewodnik dla dzieci – Bukowiec w Dolinie Pałaców i Ogrodów

Przewodnik opowieściami o przygodach karkonoskich skrzatów prowadzi po najciekawszych miejscach Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Bukowca. Dla dzieci książeczka stanowi nie tylko porcję bajkowej lektury, ale zawiera też opisy ciekawostek, zadania do wykonania, kolorowanki. Rodzicom i opiekunom służy zaś jako doskonała pomoc w organizacji wycieczek.

W zestawie: notes, kredki, linijka, plan założenia parkowego w Bukowcu, pocztówki.

Zwiedzanie Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej z naszym przewodnikiem umożliwia udział w ciekawej zabawie – Zdjęcie ze skrzatem. Kup przewodnik. Dowiesz się więcej 🙂

  • Opis
  • Dodatkowe informacje

Opis produktu

Przewodnik opowieściami o przygodach karkonoskich skrzatów prowadzi po najciekawszych miejscach Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Bukowca. Dla dzieci książeczka stanowi nie tylko porcję przyjemnej, bajkowej lektury, ale zawiera też opisy ciekawostek, zadania do wykonania, kolorowanki. Rodzicom i opiekunom służy zaś jako doskonała pomoc w organizacji wycieczek.

W zestawie: notes, kredki, linijka, plan założenia parkowego w Bukowcu, pocztówki.

Zwiedzanie Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej z naszym przewodnikiem umożliwia udział w ciekawej zabawie z nagrodami – Zdjęcie ze skrzatem. Kup przewodnik. Dowiesz się więcej:)

Autorką bajek jest Maria Nienartowicz. Autorką części merytorycznej Sandra Nejranowska (przewodnik sudecki).

Dodatkowe informacje

Waga 0.280 kg
Wymiary 12 x 2 x 22 cm
Format w cm:

12 x 22

Oprawa:

miękka, zszywana

Ilość stron:

72

Wydawca:

Wydawnictwo Poligrafia AD REM

Rok wydania:

2017

ISBN:

978-83-65295-97-2

Możesz lubić także…