Tel.: 75 75 222 15
  Fax: 75 75 262 10
Kom.: 602 18 06 43
adrem@adrem.jgora.pl
Zeszyt_wycieczko_6

10,00 zł

  • Zeszyt_wycieczko_6

Zeszyt wycieczkowy nr 6 JELENIA GÓRA

Tym razem Zeszyt wycieczkowy powiedzie Cię na zamek Chojnik, w którym dawno temu miała zamieszkiwać tyleż piękna, co zła córka kasztelana – Kunegunda.  Droga tam, choć prowadzi na stromą górę, wcale nie będzie męcząca! Raczej zajmująca i to bardzo! Taka Złota Jama albo Skalny Grzyb na trasie…

Pamiętaj! Każdy wypełniony zeszyt, który trafi do naszego Wydawnictwa jest gwarancją nagrody!

 

 

  • Opis
  • Dodatkowe informacje
  • Opinie (0)

Opis produktu

Pamiętasz jego zapach? Kolory? Dźwięk? Ach, to był dopiero las… Pełen srebrzystokorych buków las wokół Wodospadu Szklarki, dokąd prowadzi jeden z poprzednich zeszytów. Cudowny. Las, do którego zawiodę Cię w tym zeszycie jest bardzo do niego podobny. Chociaż… – jeśli jesteś odważny, zniesiesz tę wieść dzielnie – trochę w nim straszy, ale tylko w nocy, gdy księżyc w pełni niebo zalewa swym srebrem. Dawno temu na zamku ukrytym w tym lesie, na szcycie wzgórza zwanego Chojnik żyła bowiem piękna i zła księżniczka Kunegunda. Pośród wielu kaprysów, jakie miewała, jeden był szczególnie okrutny. Została jednak za niego ukarana. Co się stało? Cierpliwości. Obejrzyjmy najpierw jej dawne włości:)

Uważaj! Bo każdy Twój krok przybliża Cię do NAGRODY! Dostajesz plan sytuacji, zestaw zadań i… w drogę! Witaj przygodo! Czegóż trzeba więcej, by wakacje były udane? W zabieganym świecie trudno zaplanować i zorganizować wyprawę – dlatego powstał ZESZYT WYCIECZKOWY.

I to nie jeden zeszyt! A w nim lekcje – nie w szkole, zeszyt – nie na stole, ale w lesie, przy wodospadzie, na skałce, parkowej ławeczce…, wszędzie tam, gdzie na dzieci czeka przygoda doświadczania, przeżywania i odkrywania Karkonoszy oraz ich okolic. W dodatku przygoda, która kończy się wspaniałą nagrodą!

Już na te wakacje ruszamy z wydawaniem zeszytów wycieczkowych, bo edukacja regionalna to jeden z priorytetów, który uskuteczniamy w publikacjach Wydawnictwa Ad Rem. Szesnastokartkowe zeszyty są jak nić Ariadny – poprzez zabawy z mapą, atrakcyjnie podane ciekawostki historyczne i przyrodnicze, kolorowanki i krzyżówki, zadania, które trzeba wykonać w terenie – wiodą specjalnie wybranymi dla dzieci ścieżkami (podane informacje praktyczne) do kłębka, którym jest rzeczowa wiedza o naszym regionie. Ale to nie jedyne ich zadanie!

Zeszyty pozwolą dzieciom uwierzyć we własne siły, doświadczyć tego, o czym się dowiadują, zaangażować się w naukę, której nawet nie podejrzewają, że nią jest! Mogą być traktowane jak przewodnik, zeszyt ćwiczeń i notatnik jednocześnie, można w nich pisać i po nich rysować, umieszczać w nich zdjęcia i wklejać tam kwiaty. Można, nadając im przez to pożądany, indywidualny charakter.

Na każdego autora wolnej treści zeszytów, który prześle swoje dzieło do naszego Wydawnictwa czekają wspaniałe nagrody. Po sprawdzeniu, zeszyt oczywiście odsyłamy, bo kto by nie chciał zachować z wycieczki tak wyjątkowej pamiątki?

Zeszyty kuszące przygodą w Karpaczu, wiodące ścieżkami Szklarskiej Poręby i odkrywające tajemnice Jeleniej Góry. Nie czekaj na przygodę, sama do Ciebie nie przyjdzie! A dzieci na wakacjach nie lubią się nudzić:)

Do zobaczenia na szlaku!

Dodatkowe informacje

Waga 0.05 kg
Wymiary 14.0 x 0.2 x 21.0 cm
Format w cm:

15 x 21

Oprawa:

sztywna, kartonowa

Ilość stron:

16

Wydawca:

Ad Rem

ISBN:

978-83-65295-05-7

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów. Dodaj opinię

Możesz lubić także…

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!