Tel.: 75 75 222 15
  Fax: 75 75 262 10
Kom.: 602 18 06 43
adrem@adrem.jgora.pl

10,50 zł

W dolinach Bobru i Kwisy

SKU: O521 Kategorie: , Autor:
  • Opis
  • Dodatkowe informacje

Opis produktu

“… W przepięknych dolinach Bobru i Kwisy, wśród obfitości znakomitych oraz różnorodnych osobliwości natury, interesujących i wspaniałych krajobrazów, zabytków dawnej architektury, żądny przygód i poznania tych niesamowitości turysta na zawsze pozostanie pod wrażeniem tej krainy.
Pozycja “W dolinach Bobru i Kwisy” oprowadzi państwa po jednym z najciekawszych regionów Dolnego Śląska, ułatwi poznanie wielu wspaniałości historycznych i krajoznawczych. Doliny Bobru i Kwisy usiane są starymi budowlami, takimi jak zamki, pałace, dwory, wieże rycerskie, widokowe i zapory wodne. Nie brakuje też wielu innych nie mniej atrakcyjnych osobliwości, są one niewyczerpaną skarbnicą wiedzy o dawnych mieszkańcach, ich życiu i obyczajach.
Powyższa publikacja nie wyczerpuje całości zagadnienia, jest to po prostu niemożliwe, albowiem każdy wycinkowo wybrany temat zasługiwałby na odrębne potraktowanie. Książka jest syntezą wiadomości o najciekawszych miejscach położonych w dolinach obu rzek. Warstwa tekstowa zilustrowana jest fotografiami archiwalnymi i współczesnymi, wiele z nich nie było jeszcze publikowanych…”

Dodatkowe informacje

Waga 0.190 kg
Wymiary 21 x 1.2 x 14.5 cm