Tel.: 75 75 222 15
  Fax: 75 75 262 10
Kom.: 602 18 06 43
adrem@adrem.jgora.pl
zuchowski copy
-20%

75,00 zł 60,00 zł

  • zuchowski copy
  • zuchowski copy
  • Droga_do_Domu_55a6123edf160
  • droga-do-domu-ksiega-ii-okladka
  • okladka DDD3

PAKIET: Droga do Domu. Wszystkie Księgi

Z przyjemnością prezentujemy naszym Czytelnikom pakiet trzech powieści autorstwa Przemysława Żuchowskiego. W jednym opakowaniu znajdziecie trzy książki składające się na trylogię pt. “Droga do domu”.

Znakomite pióro Przemysława Żuchowskiego uchwyciło tę dziwną atmosferę Karkonoszy i Gór Izerskich, która od stuleci przyciąga na ich obszar poszukiwaczy skarbów, ludzi sztuki, nauki oraz turystów. Przyciąga, bo okazuje się, że gdziekolwiek by się tu nie rozejrzeć, tam zawsze natrafi się na baśń, czar, tajemnicę. Jeśli ktoś jej zakosztował, głodny jest jej dalszego odkrywania, dla tego, komu jeszcze jest obca, ta książka uczyni z niej wspaniałą przygodę.

  • Opis
  • Dodatkowe informacje

Opis produktu

Akcja powieści toczy się w 1675 roku na terenie obecnej Szklarskiej Poręby oraz jej okolic. Głównym bohaterem jest Walon – wychowanek owianych tajemnicą poszukiwaczy minerałów i kamieni szlachetnych, którzy pojawili się na tych terenach już w XII w. Na co dzień żyjący z dala od ludzkich siedzib za to w bliskim kontakcie z dziką, górską przyrodą, zostaje postawiony przez los przed koniecznością wyprawy po legendarny skarb Walończyków. Niezauważalnie owa wyprawa zmienia całe jego dotychczasowe życie, odkrywa właściwe pojmowanie pozostawionych mu w spadku walońskich nauk, czyni go strażnikiem walońskiego skarbu.

Osnute magią i czarami przeżycia wprowadzają bohatera do świata tajemnic oraz legend, w których Karkonosze i Góry Izerskie są nie tylko przestrzenią zjawiskowo pięknej i fascynującej pomysłowością przyrody, ale i przestrzenią Ducha Gór, który jest… No właśnie.

Dodatkowe informacje

Waga 0.920 kg
Wymiary 20.5 x 13 x 7 cm
Format w cm:

20.5×13

Oprawa:

miękka

Wydawca:

Wydawnictwo AD REM

Możesz lubić także…

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!