Tel.: 75 75 222 15
  Fax: 75 75 262 10
Kom.: 602 18 06 43
adrem@adrem.jgora.pl
lutowska copy
-25%

67,00 zł 50,00 zł

  • lutowska copy
  • Przypadki (okladka) (1).indd
  • Powierzony_klucz_4dcd2c3aba1a0
  • Dla_siebie_znazi_4dcd35a344984

Pakiet 3 książek: LUTOWSKA opowiada!

Do pakietu należą trzy powieści autorstwa Małgorzaty Lutowskiej. Zestaw składa się z książek: Powierzony klucz, Dla siebie znalezioną ścieżką oraz Śląskie przypadki.

Na życzenie możliwy jest autograf albo dedykacja od Autorki.

Prosimy taką informację zawrzeć w uwagach przy składaniu zamówienia.

  • Opis
  • Dodatkowe informacje

Opis produktu

  1. Powierzony klucz: Książka o niezwykłych losach protestantów na Dolnym Śląsku, o ich wielkim wkładzie w rozwój duchowy i dorobek materialny tych ziem. Sentymentalna podróż bohatera odsłania w nowym świetle dzieje znanych obiektów i miejsc, losów ludzi, którzy tworzyli naszą, tę lokalną i światową, wielką historię…
  2. Dla siebie znalezioną ścieżką: Powieść Małgorzaty Lutowskiej zachęca do wyruszenia w trasę. Nie jest to jednak przewodnik, a książka, która uświadamia, jak niezwykłą krainą są Góry Izerskie i ich Pogórze. Nie trzeba też wehikułu czasu, aby zanurzyć się w przeszłość. Jest ona obecna, żywa, istnieje wciąż w magicznej przestrzeni starych domów, napotkanych przedmiotów, spłowiałych zdjęć… Jeśli ktoś wybierze się szlakiem Alicji i Michała, napotka nie tylko opisywane krajobrazy, ale i niektórych bohaterów. Bez wątpienia odkryje też nowe miejsca i nowe postaci, idąc po prostu znalezioną ścieżką, tą znalezioną dla siebie.
  3. Śląskie przypadki: Śląskie przypadki. To nie mogło zdarzyć się gdzie indziej, to tytuł najnowszej publikacji Małgorzaty Lutowskiej. W Środzie Śląskiej, małym miasteczku nieopodal Wrocławia, znaleziono skarb! Składają się na niego niezidentyfikowane insygnia królewskie o niebywałej wartości, prawdopodobnie ze średniowiecza. Na znalezisko trafiono przypadkiem, podczas rozbiórki starych piwnic, przy wykonywaniu wykopów pod fundamenty nowego budynku. A więc skarb na Dolnym Śląsku! I inne, niezwykłe opowieści.

Dodatkowe informacje

Waga 0.890 kg
Wymiary 21 x 13 x 5 cm
Format w cm:

21×13

Oprawa:

miękka

Wydawca:

Wydawnictwo AD REM

Możesz lubić także…

error: Zawartość chroniona prawem autorskim!