LEGENDA SPARTY. Historia lubańskiego futbolu

100,00 

9 w magazynie

Łukasz Lisiowski (ur. 1988 r.) – dziennikarz sportowy, od urodzenia związany z Olszyną, radny Rady Miejskiej w kadencji 2014–2018, działacz oraz trener. W 2014 roku ukończył studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego – specjalizacja public relations, uzyskując tytuł magistra (2015 r.) Autor publikacji sportowych: „70 lat olszyńskiego sportu” oraz „Ring, Historia lubańskiego boksu”.

O Włodzimierzu Lubańskim wiadomo właściwie wszystko. O lubańskim sporcie – na pewno mniej, ale książka Łukasza Lisiowskiego pozwoli nadrobić Wam wszystkie zaległości. Pełne kompendium wiedzy. Wszystko, czego nie wiecie, a czego chcielibyście się dowiedzieć o lubańskim sporcie na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat – w jednym miejscu.

Robert Błoński (Onet, Przegląd Sportowy)

Czy samorządowiec i działacz sportowy może napisać dobrą książkę? Taką, która wciągnie jak kryminał, a jednocześnie będzie kompendium wiedzy? Nie
wierzyłem, dopóki nie sięgnąłem po „Legendę Sparty”. Łukasz Lisiowski namalował wielobarwny obraz klubu, zdawałoby się jakich wiele, ale pokazanego w tak romantyczny lecz zarazem fachowy sposób, że jawiącego się jako coś zupełnie innego od rzeszy podobnych stowarzyszeń z małych miejscowości. Bez bicia przyznaję – nie mogłem się oderwać. Serdecznie polecam.

Piotr Dobrowolski (FAKT)

Waga 0,5 kg
Wymiary 29,7 × 21 × 1 cm
Ilość stron

138

Rok wydania

2024

Oprawa

miękka klejona

ISBN

978-83-67156-95-0