Listopadowe cienie

30,00 

Pełna uczuć i namiętności opowieść o kobiecie nietuzinkowej, która zderza się z codziennością zarówno radosną, jak i tragiczną po niespodziewanym odejściu najbliższych. Jako poetka lekko unosi się nad powierzchnią, jako dziennikarka twardo stąpa po ziemi, a uniwersalność tych obu postaci sprawia, że każdy może odnaleźć cząstkę siebie w „Listopadowych cieniach”.

Ewa Witczyńska
Dolnośląski Portal Kulturalny Brzmienie M

Wiesława Siemaszko-Zielińska autorka 6 tomików poetyckich, książki prozatorskiej, książki publicystyczno-literackiej, dwóch książek poetycko-prozatorskich, kilku cykli autorskich programów literackich w telewizji regionalnej, licznych publikacji w ogólnopolskiej prasie literacko-artystycznej oraz w kilkudziesięciu antologiach i almanachach (w tym zagranicznych). Jej wiersze tłumaczono na kilka języków, m.in.: niemiecki, szwedzki, serbski, ukraiński, angielski oraz francuski.

Autorka, w najnowszej książce, dzieli się z Czytelnikami historią kobiety, która doświadczyła wiele przeciwności losu. (…) Aby odnaleźć swoje miejsce w życiu i zapomnieć o przykrych wspomnieniach bohaterka realizuje się jako poetka i dziennikarka.

Zakończenie książki nie daje konkretnej odpowiedzi. Czytelnik odnajdzie ją w sobie.

 

 

Waga 0,6 kg
Wymiary 21 × 14,8 × 0,9 cm
Oprawa

miękka

Ilość stron
Wydawca

Wydawnictwo AD REM

Rok wydania

2019

ISBN

978-83-65895-83-7

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Listopadowe cienie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *