LEGENDY ŚLĄSKICH ZAMKÓW

48,00 

Dawno, dawno temu… – każde dziecko Wam powie, że tak zaczynają się wszystkie dobre opowieści. W tej książce znalazł się zbiór legend i historii powtarzanych szeptem, z ust do ust, przez zaaferowanych mieszkańców śląskich miejscowości położonych w pobliżu naszych pięknych, rodzimych zamków i pałaców lub pozostałych po nich ruin. (…)

Książka ta skierowana jest głównie do młodych odbiorców, otwartych na wywołujące dreszczyk strachu historie o duchach oraz na emocjonujące opowieści o ukrytych skarbach. Choć pewnie czytelników dojrzalszych też zainteresuje to, które dawne posiadłości szlacheckie w naszym kraju nawiedzane są przez swoich zmarłych właścicieli bądź… ich ofiary. (…)

Gorąco zapraszam do lektury zarówno zapalonych podróżników, którzy być może odwiedzili już opisywane miejsca, a teraz zyskają szansę poznania ich historii od nieco innej strony, jak i ich dzieci, dla których zwiedzanie zamkowych murów może się w przyszłości przemienić w pasjonujące poszukiwanie śladów ukrytych skarbów lub tajemniczych zjaw.

Małgorzata Malec

 

Waga 0,47 kg
Wymiary 24 × 17 × 1,8 cm
Oprawa

twarda

Wydawca

Wydawnictwo MATIANG

ISBN

978-83-64399-41-1

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „LEGENDY ŚLĄSKICH ZAMKÓW”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *