Przeczytaj opinie Dodaj opinię

ŚMIERĆ na zamku Eichenwald

29,90 

Kolejna, ciekawa książka autorstwa Artura Zygmuntowicza, tym razem jest to powieść kryminalna.
Niewielki zamek we wsi Dąbrowa (przed wojną Eichenwald) w Kotlinie Jeleniogórskiej od opuszczenia go przez radzieckie wojsko w 1992 roku przez niemal dekadę popadał w ruinę. Ratunkiem dla budowli okazał się rzutki konserwator zabytków, Mateusz Nowak, który pozyskał zagranicznych sponsorów, gotowych opłacić koszty remontu oraz przekształcenia zamku w muzeum. Na krótko przed planowanym, hucznym otwarciem obiektu, Nowak znajduje w swoim gabinecie zwłoki Sylwii Gądeckiej, współpracującej z nim wykładowczyni historii sztuki, a przy okazji córki prominentnego przedsiębiorcy i byłego polityka. Sprawę zabójstwa do rozwiązania dostaje borykający się z problemami osobistymi komisarz Jakub Brodzki.

Waga 0,233 kg
Wymiary 17 × 2 × 12 cm
Oprawa

miekka, klejona

Wydawca

Wydawnictwo Poligrafia AD REM

ISBN

078-83-66458-83-3

Opinie

  1. Robert

    Książka napisana wartkim, wciągającym językiem i całkowicie nie przegadana. Intryga jest jednocześnie klasyczna w formie, ale osadzona w naszych realiach i w pewnym sensie nowatorska. Postaci przekonujące i było by fajnie, gdyby powstała z tego seria, bo główny bohater – policjant Brodzki ma osobowość. Polecam

  2. Grzegorz

    To powieść napisana wciągającym językiem bez zbędnych opisow. Wartka intryga kryminalna wpleciona w nasze czasy i realia zachęca do czytania. Polecam.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *