To jest NASZA AMERYKA, czyli krótka historia Teatru Naszego + płyta CD gratis

40,00 

Autor:

Książka „To jest nasza Ameryka…” nie jest ani dokumentem, ani zbiorem informacji statystycznych. To kilka ciekawych zdarzeń z bogatej historii Teatru Naszego, czasem śmiesznych, czasem refleksyjnych, czasem bardzo osobistych. Przepełnione właściwym dla autora humorem i dużym dystansem do siebie opisy sprawiają, że kiedy już zaczęło się ją czytać trudno jest przestać.

Ponad sto stron tekstu i kilkadziesiąt zdjęć odpowiada nie tylko na na pytanie Jak to się zaczęło?, ale również przybliża postaci Jadwigi i Tadeusza Kutów oraz ich córki Kasi malując przy okazji obraz szczególnego miejsca na ziemi, jakim są Michałowice.

Gratisem do książki jest płyta CD – godzina dobrej zabawy.

Nie byłoby Teatru Naszego, gdyby nie zbieg niezwykle szczęśliwych okoliczności. Celowo używam określenia „okoliczności”, a nie „przypadków”, gdyż z perspektywy niemal 50 lat życia trudno uwierzyć mi w przypadki. Nie ma przypadków. Tak po prostu miało być. (…) Tak więc, zapewne nie przypadkowo, w tym samym miejscu i czasie pojawiliśmy się, żeby się spotkać, połączyć, wyjechać, wrócić i wylądować wreszcie w Michałowicach – naszej Ameryce…

To jest nasza Ameryka, to jest nasza Ameryka,
ptaków śpiew i drzew muzyka koi ból.
To jest nasza Ameryka, to jest nasza Ameryka,
Tu ci wraca radość życia, tylko tu!

Waga 0,25 kg
Wymiary 21 × 15 × 1 cm
Oprawa

miekka, klejona

Ilość stron
Wydawca

Teatr Nasz

Rok wydania

2009

ISBN

978-83-61719-08-3

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „To jest NASZA AMERYKA, czyli krótka historia Teatru Naszego + płyta CD gratis”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *