To jest NASZA AMERYKA, czyli krótka historia Teatru Naszego + płyta DVD gratis

40,00 

2 w magazynie

Autor:

Książka „To jest nasza Ameryka…” nie jest ani dokumentem, ani zbiorem informacji statystycznych. To kilka ciekawych zdarzeń z bogatej historii Teatru Naszego, czasem śmiesznych, czasem refleksyjnych, czasem bardzo osobistych. Przepełnione właściwym dla autora humorem i dużym dystansem do siebie opisy sprawiają, że kiedy już zaczęło się ją czytać trudno jest przestać.

Ponad sto stron tekstu i kilkadziesiąt zdjęć odpowiada nie tylko na na pytanie Jak to się zaczęło?, ale również przybliża postaci Jadwigi i Tadeusza Kutów oraz ich córki Kasi malując przy okazji obraz szczególnego miejsca na ziemi, jakim są Michałowice.

Nie byłoby Teatru Naszego, gdyby nie zbieg niezwykle szczęśliwych okoliczności. Celowo używam określenia „okoliczności”, a nie „przypadków”, gdyż z perspektywy niemal 50 lat życia trudno uwierzyć mi w przypadki. Nie ma przypadków. Tak po prostu miało być. (…) Tak więc, zapewne nie przypadkowo, w tym samym miejscu i czasie pojawiliśmy się, żeby się spotkać, połączyć, wyjechać, wrócić i wylądować wreszcie w Michałowicach – naszej Ameryce…

To jest nasza Ameryka, to jest nasza Ameryka,
ptaków śpiew i drzew muzyka koi ból.
To jest nasza Ameryka, to jest nasza Ameryka,
Tu ci wraca radość życia, tylko tu!

 

Teatr Nasz

Waga 0,25 kg
Wymiary 21 × 15 × 1 cm
Oprawa

miekka, klejona

Wydawca

Teatr Nasz

Rok wydania

2009

ISBN

978-83-61719-08-3

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „To jest NASZA AMERYKA, czyli krótka historia Teatru Naszego + płyta DVD gratis”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *