W dolinach Bobru i Kwisy

10,50 

„… W przepięknych dolinach Bobru i Kwisy, wśród obfitości znakomitych oraz różnorodnych osobliwości natury, interesujących i wspaniałych krajobrazów, zabytków dawnej architektury, żądny przygód i poznania tych niesamowitości turysta na zawsze pozostanie pod wrażeniem tej krainy.
Pozycja „W dolinach Bobru i Kwisy” oprowadzi państwa po jednym z najciekawszych regionów Dolnego Śląska, ułatwi poznanie wielu wspaniałości historycznych i krajoznawczych. Doliny Bobru i Kwisy usiane są starymi budowlami, takimi jak zamki, pałace, dwory, wieże rycerskie, widokowe i zapory wodne. Nie brakuje też wielu innych nie mniej atrakcyjnych osobliwości, są one niewyczerpaną skarbnicą wiedzy o dawnych mieszkańcach, ich życiu i obyczajach.
Powyższa publikacja nie wyczerpuje całości zagadnienia, jest to po prostu niemożliwe, albowiem każdy wycinkowo wybrany temat zasługiwałby na odrębne potraktowanie. Książka jest syntezą wiadomości o najciekawszych miejscach położonych w dolinach obu rzek. Warstwa tekstowa zilustrowana jest fotografiami archiwalnymi i współczesnymi, wiele z nich nie było jeszcze publikowanych…”

Waga 0.190 kg
Wymiary 21 × 1.2 × 14.5 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „W dolinach Bobru i Kwisy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.