W Dolinie Pałaców i Ogrodów. Przewodnik – wersja polska

65,00 

1 w magazynie

W Dolinie Pałaców i Ogrodów to przewodnik stworzony z myślą o miłośnikach architektury, historii i pięknych krajobrazów. Opisano w nim 22 miejscowości w Kotlinie Jeleniogórskiej oraz ponad 100 zabytków architektury. Ponadto znajdują się w nim informacje o wybitnych postaciach bywających w Dolinie i wiele innych ciekawostek. Plany i opisy pozwolą odnaleźć bez trudu wszystkie opisane obiekty, a dzięki wielu ilustracjom nie będzie problemu z ich rozpoznaniem.

 

 

 

 

Wspaniały przewodnik dla miłośników architektury, historii i niezwykle malowniczych krajobrazów Kotliny Jeleniogórskiej i okolic. Opisano w nim 22 miejscowości w Dolinie Pałaców i Ogrodów, a pośród nich ponad 100 zabytków architektury.

Szczególnego kolorytu dodają publikacji zawarte w niej informacje o wybitnych postaciach bywających niegdyś w Kotlinie Jeleniogórskiej, będących przedstawicielami pruskiej arystokracji i nie tylko.

W książce znajdują się liczne plany omawianych obiektów oraz mnóstwo pięknych, kolorowych fotografii, które pomogą bez trudu odnaleźć się w danym miejscu.

Dostępna jest także niemiecka wersja publikacji:

Niemiecka wersja

 

Waga 0,5100 kg
Wymiary 12 × 2 × 21 cm
Oprawa

miekka, klejona

Ilość stron
Wydawca

Fundacja Doliny Pałaców i Ogordów Kotliny Jeleniogórskiej

Rok wydania

2013

ISBN

978-83-62594-25-2

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „W Dolinie Pałaców i Ogrodów. Przewodnik – wersja polska”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *