Zeszyt wycieczkowy nr 1 SZKLARSKA PORĘBA

10,00 

Brak w magazynie

Pierwszy z Zeszytów wycieczkowych zachęca do wędrówki po izerskiej części Szklarskiej Poręby. Na trasie znajduje się tajemnicza skała – Chybotek, spod której dawno, dawno temu Walończycy wyruszali na poszukiwania minerałów i kamieni szlachetnych, dom Wlastimila Hofmana – polskiego malarza, który po II wojnie światowej osiadł w Szklarskiej Porębie czy Złoty Widok, z którego podziwiać można piękną panoramę Karkonoszy.

Pamiętaj! Każdy wypełniony Zeszyt wycieczkowy dostarczony do naszego Wydawnictwa, jest gwarancja nagrody. Oczywiście nagrodę odsyłamy razem z Zeszytem🙂

Chodź, zabiorę Cię na wycieczkę, która mnie samego, skrzata karkonoskiego zadziwia zawsze, ilekroć ją odbywam. No bo wyobrażasz sobie, żeby nigdy już nie usłyszeć, że jak będziesz dorosły, to zmądrzejesz albo, że skoro jesteś dzieckiem, to niewiele rozumiesz? No właśnie… Albo czy wyobrażasz sobie widok tak piękny, że pewien Duch, gdy pierwszy raz go ujrzał, tak pokochał widoczne stamtąd góry, że postanowił zostać właśnie ich, wyłącznie ich Duchem? No a czy mieści Ci się w głowie, że nagle możesz przemienić się w herosa i ciężarem własnego ciała wprawić w ruch potężny głaz? Teraz uważaj, powiem Ci to bardzo cichutko, na ucho, bo to wielka tajemnica… To wszystko możliwe jest naprawdę!

Czym jest zeszyt wycieczkowy?

Uważaj! Bo każdy Twój krok przybliża Cię do NAGRODY! Dostajesz plan sytuacji, zestaw zadań i… w drogę! Witaj przygodo! Czegóż trzeba więcej, by wakacje były udane? W zabieganym świecie trudno zaplanować i zorganizować wyprawę – dlatego powstał ZESZYT WYCIECZKOWY.

I to nie jeden zeszyt! A w nim lekcje – nie w szkole, zeszyt – nie na stole, ale w lesie, przy wodospadzie, na skałce, parkowej ławeczce…, wszędzie tam, gdzie na dzieci czeka przygoda doświadczania, przeżywania i odkrywania Karkonoszy oraz ich okolic. W dodatku przygoda, która kończy się wspaniałą nagrodą!

Już na te wakacje ruszamy z wydawaniem zeszytów wycieczkowych, bo edukacja regionalna to jeden z priorytetów, który uskuteczniamy w publikacjach Wydawnictwa Ad Rem. Szesnastokartkowe zeszyty są jak nić Ariadny – poprzez zabawy z mapą, atrakcyjnie podane ciekawostki historyczne i przyrodnicze, kolorowanki i krzyżówki, zadania, które trzeba wykonać w terenie – wiodą specjalnie wybranymi dla dzieci ścieżkami (podane informacje praktyczne) do kłębka, którym jest rzeczowa wiedza o naszym regionie. Ale to nie jedyne ich zadanie!

Zeszyty pozwolą dzieciom uwierzyć we własne siły, doświadczyć tego, o czym się dowiadują, zaangażować się w naukę, której nawet nie podejrzewają, że nią jest! Mogą być traktowane jak przewodnik, zeszyt ćwiczeń i notatnik jednocześnie, można w nich pisać i po nich rysować, umieszczać w nich zdjęcia i wklejać tam kwiaty. Można, nadając im przez to pożądany, indywidualny charakter.

Na każdego autora wolnej treści zeszytów, który prześle swoje dzieło do naszego Wydawnictwa czekają wspaniałe nagrody. Po sprawdzeniu, zeszyt oczywiście odsyłamy, bo kto by nie chciał zachować z wycieczki tak wyjątkowej pamiątki?

Pierwsze zeszyty, dwa kuszące przygodą w Karpaczu, dwa wiodące ścieżkami Szklarskiej Poręby i dwa odkrywające tajemnice Jeleniej Góry.

Waga 0,05 kg
Wymiary 14 × 0,2 × 21 cm
Oprawa

sztywna, kartonowa

Wydawca

Ad Rem

Rok wydania

2015

ISBN

978-83-64313-95-0

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zeszyt wycieczkowy nr 1 SZKLARSKA PORĘBA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *