Inversio Temporis

50,00 

Brak w magazynie

Inversio Temporis to najnowsza książka Rafała Froni, w przeciwieństwie do reportażowych książek „Anatomia Góry”, „Rozmowa z Górą” i „Skalny Pielgrzym”, w Inversio Temporis autor zabiera czytelnika do stolicy Karkonoszy – Jeleniej Góry, by przeprowadzić ich – Was! – przez świat powieści obyczajowej. Jak sam wspomina, to książka obyczajowa dla dorosłych i warto zaopatrzyć się w towarzystwo butelki wina, by przejść wspólnie przez te opowieści.

„Inversio to powieść dla dużych dzieci. Po przejściach i w sile wieku. Czytając tę książkę, będzie Ci potrzebna butelka dobrego wina. Nie wiem dlaczego, ale wiem, że tak będzie. Zaczynając, zadbaj o to zawczasu.”

„Inversio Temporis, to paradoks odwrócenia czasu, który biegnąc w przyszłość, zarazem się cofa.
Marek, bohater powieści, po wielu latach wraca do Jeleniej Góry i tam, ku swemu zaskoczeniu czas się dla niego odwraca i zamiast biec w przyszłość, prowadzi Go w zamierzchłą, zapomnianą mogło się zdać przeszłość, w jego lęki, przeżycia i chwile młodości spędzonej na jeleniogórskich podwórkach. Ale ta podróż wstecz, jest zarazem drogą do przodu, bo czas, nawet,  jeśli się cofa, może biec tylko w przód.
Zapraszam, do lektury i mojej rodzinnej, Jeleniej Góry, 
Rafał Fronia”

Waga 0,470 kg
Wymiary 21 × 15 × 2,5 cm
Ilość stron

352

Oprawa

miękka ze skrzydelkami

Rok wydania

2023