TAŃCERKA

20,00 

TAŃCERKA to opowieść z pogranicza tego, co aż do bólu namacalne, wręcz fizjologiczne i tego, co oniryczne. To opowieść o łamaniu stereotypów i upartym dążeniu do celu. To historia o budowaniu siebie, o uczuciach, potrzebie miłości, akceptacji i zrozumienia. To także opowieść o budowaniu relacji międzyludzkich o wielkiej energii i sile oraz o ich braku i dystansie do otaczającego świata, o złudzeniach i trafianiu na mur nie do przebicia. W tym tyglu ludzkich namiętności i doznań autorka ukryła ważne przesłanie dotyczące tworzenia we współczesnym świecie.

Hanna Mikuła

 

Agata Szmigrodzka – kobieta niebanalna, artystka, filozofka, pisarka, poetka, scenografka, reżyserka, tancerka, instruktorka, mogłaby obdzielić swoimi umiejętnościami i zdolnościami kilka innych istot. Zakochana w życiu, zakochana we flamenco i swoich czworonożnych przyjaciołach. Wiecznie nienasycona i głodna doznań artystycznych i nowych wyzwań, po prostu – Agata.

A tak poważniej – warszawianka z urodzenia, jeleniogórzanka z wyboru, wrażliwa na piękno i ludzką krzywdę, uzależniona od TWORZENIA: widowisk teatralno-tanecznych, książek dla dzieci (Lubolud) i dorosłych (Giełda staroci, Trocek Pocieszka), tekstów piosenek, układów tanecznych, atmosfery i klimatu współpracy artystycznej.

Waga 0,23 kg
Wymiary 14 × 21 × 1 cm
Oprawa

miękka

Rok wydania

2023 wydanie II zmienione

ISBN

978-83-67156-72-1

Wydawca

Wydawnictwo AD REM

Ilość stron

150

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TAŃCERKA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *